"Найбільш гнітять того, хто найменше вимагає" Д. Донцов

 

Дмитро Іванович Донцов народився 30 (17 за старим стилем) серпня 1883 року в степовій Україні, у місті Мелітополі, що на Запоріжжі. Предки його, як згадував сам Донцов, походять із Слобідщини, а саме з Вороніжчини.

 Детальніше....

В Мелітополі провели круглий стіл, присвячений Дмитру Донцову
Написав УІС   
Субота, 03 вересня 2016, 11:02

25 серпня в Мелітопольському державному педагогічному університеті ім. Богдана Хмельницького відбувся круглий стіл «Дмитро Донцов як духовний будівничий України на тлі державної незалежності» за участю провідних вчених-дослідників спадку Дмитра Донцова, громадських діячів, політиків та студентів.

Відкрив круглий стіл ректор університету Молодиченко Валентин Вікторович доповіддю про національно-патріотичне виховання у вищій школі на прикладі університету. В ході роботи круглого столу виступали професори Олексенко Р.І., Ситник О.М та Троїцька Т.С. Також до слова були запрошені помічник народного депутата України Ігоря Артюшенка Олексій Мосейко та праправнук брата Дмитра Донцова Олександр Донцов.

В результаті роботи круглого столу було вирішено створити на базі МДПУ науково-дослідний центр ім. Дмитра Донцова – окрему структурну одиницю, яка буде займатися систематичним дослідженням спадку Донцова та вивченням ідейної та політичної історії Південної України, поставити питання перед міською радою про встановлення пам’ятника Дмитру Донцову у Мелітополі.

Останнє оновлення на Субота, 03 вересня 2016, 11:05
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 96

Наша кнопкаНаші друзі

Main page Search